Trzej policjanci w Dąbrowie Górniczej oficjalnie rozstali się ze służbą po 30 latach

Trzej policjanci w Dąbrowie Górniczej oficjalnie rozstali się ze służbą po 30 latach

W komendzie miejskiej policji, która znajduje się w Dąbrowie Górniczej, nastąpiło oficjalne pożegnanie kilku funkcjonariuszy. Przechodzą na emeryturę po okrągłych 30 latach pełnienia służby w swoim ukochanym mieście. Z tej okazji urządzono dla nich oficjalne pożegnanie, na którym zostaną specjalnie odznaczeni. W jednej z naszych polskich miejscowości wiek sprawił, że policjanci przechodzą na emeryturę, z kolei tymczasem w innych lokalizacjach policja poszukuje nowych funkcjonariuszy. W Brzegu komenda rekrutuje nowych policjantów. Kandydaci mogą dołączyć do służby.

Stróże prawa z Dąbrowy Górniczej dokładnie 7 stycznia pożegnali trzech swoich kolegów po fachu. Ich wiek wskazywał na to, że od dawna należała im się emerytura. Zastępca komendanta policji w Dąbrowie Górniczej osobiście przyszedł podziękować trzem emerytowanym funkcjonariuszom za lata ich służby. Znajdowali się tam policjanci jednego z najważniejszych garnizonów w całej Dąbrowie Górniczej. Można powiedzieć, że sporządzono dla nich huczne pożegnanie.

Z powodu panującej pandemii koronawirusa pożegnanie musiało się jednak odbyć w dosyć wąskim gronie

Pomimo tego, że na pożegnaniu nie było wielu osób, rozstanie się z weteranami policji, odbyło się w niezwykle uroczystym zestawieniu. Oddano im należne honory. Po 30 latach wytrwałej służby postanowili wreszcie przejść na zasłużoną po wielu latach emeryturę. Podczas pożegnania na sali pojawiły się najważniejsze osoby, które odpowiadają za prowadzenie korpusów policyjnych w Dąbrowie Górniczej. Nie zabrakło aspiranta sztabowego, dyrektora oddziału, a także komendanta, jak i jego zastępcy. Wszystkiego dobrego życzą również obywatele samej Dąbrowy Górniczej, którzy dziękują emerytowanym policjantom za 3 dekady służby.

W trakcie pożegnania wiele osób wspominało stare dobre czasy. Napomknęli również o tym, że policjanci rozpoczęli swoją służbę jeszcze w zupełnie innych czasach. Ponieważ zaciągnęli się do jednostek w Dąbrowie Górniczej w latach dziewięćdziesiątych. To imponujące, że wytrwali na służbie aż 30 lat. Dąbrowscy policjanci życzą swoim kolegom po fachu, aby na emeryturze odkryli nowe życie pełne szczęścia i satysfakcji. Tym samym dziękują im za wieloletnią służbę.