Rozstawiono świąteczny bazar z okazji świąt

Rozstawiono świąteczny bazar z okazji świąt

Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pojawiają się jarmarki świąteczne, w tym ten w Dąbrowie Górniczej. W tym roku nie będzie co prawda jednodniowego jarmarku w centrum miasta, z Mikołajem, reniferami i loterią, w której można wygrać choinki do domu, ale i tak nie zabraknie atrakcji!

Klub Integracji Społecznej, Miejska Biblioteka Publiczna oraz okoliczni mieszkańcy ulicy Łącznej zawiązali partnerstwo, aby zorganizować pełen emocji kiermasz świąteczny. Okazja ta będzie okazją do wspierania integracji w otoczeniu, a także do zaangażowania się mieszkańców Dąbrowy Górniczej w działania na rzecz społeczności lokalnej.

Jarmark świąteczny odbędzie się w piątek, 16 grudnia, w godzinach 12:00-17:00 na parkingu przylegającym do Klubu Integracji Społecznej przy ul. Łącznej 31. Uczestnicy mogą spodziewać się występów artystycznych, warsztatów, kolędowania, wystawy oraz kiermaszu prac.

W budynku warsztatowym Fabryki Pełnej Życia odbędzie się rozrywkowy i uroczysty Craft Bazaar of Ukraine, w sam raz na okres świąteczny. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w niedzielę, 16 grudnia, od 11 rano do 4 po południu.