Europejski Kapsel Cup w Dąbrowie Górniczej – największy majowy turniej gry w kapsle!

Europejski Kapsel Cup w Dąbrowie Górniczej – największy majowy turniej gry w kapsle!

Dąbrowa Górnicza zaprasza wszystkich, niezależnie od wieku, do wspólnej zabawy w ramach Europejskiego Kapsel Cup. Jest to turniej gry w kapsle, który rozpocznie się 1 maja. Ta szczególna impreza sportowa jest otwarta dla każdego, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jej celem jest przede wszystkim integracja poprzez dobrą zabawę.

W tym roku majówka ma również dodatkowy wymiar – obchodzimy bowiem 20-lecie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tego powodu organizatorzy postanowili nadać turniejowi europejski charakter. W tym kontekście, zawodnicy będą mieli okazję do rywalizacji na specjalnie przygotowanym torze, gdzie zadaniem będzie przesunięcie własnego kapsla po linii toru tak, aby nie przekroczył jego granic.

Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, zapisy odbędą się w Biurze Zawodów usytuowanym w Parku Zielona w godzinach 11-12. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników, w tym nagrody i upominki. Po zakończeniu turnieju gry w kapsle, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Dębowej Grze Miejskiej!