Dwudziestolatek ukradł dwa samochody i próbował włamać się do garażu w Dąbrowie Górniczej

Dwudziestolatek ukradł dwa samochody i próbował włamać się do garażu w Dąbrowie Górniczej

Dwie rodziny z Dąbrowy Górniczej doświadczyły niedawno przerażającej sytuacji, kiedy to straciły swoje pojazdy. Czynu tego dokonał 20-letni mężczyzna, który nie tylko zabrał im samochody, ale również próbował włamać się do garażu. Na szczęście, lokalna policja szybko zareagowała na te incydenty. Podejrzany zostanie niebawem postawiony przed obliczem prawa.

Kolejne przestępstwa miały miejsce w Dąbrowie Górniczej, gdzie na przełomie sierpnia i września doszło do kradzieży dwóch samochodów marki Fiat Seicento. Zostały one zabrane z posesji dwóch różnych rodzin, mieszkańców tego miasta.

W wyniku prędkiej i efektywnej reakcji lokalnej policji, sprawca został szybko zidentyfikowany. Okazało się, że za kradzieże odpowiada 20-latek z Dąbrowy Górniczej. W toku prowadzonego śledztwa ustalono również, że ten sam mężczyzna próbował włamać się do jednego z garaży w tym mieście. Dodatkowo, z ukradzionymi samochodami mężczyzna podróżował do różnych stacji benzynowych, skąd kradł paliwo.

Sprawca niebawem stawi się przed sądem. Śledczy zdołali zgromadzić wystarczająco dużo dowodów na poparcie zarzutów, które postawiono 20-latkowi. Chodzi o kradzież samochodów oraz usiłowanie włamania do garażu.