Interesująca atrakcja kulturowa. Zamaskowany widz w Dąbrowie Górniczej

Interesująca atrakcja kulturowa. Zamaskowany widz w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej zarząd pałacu kultury „poszukuje” zamaskowanego widza. Podobnie miał wtargnąć do środka budynku po to, aby intencjonalne wziąć udział w koncercie. Pomimo tego, że zaskoczył wszystkich obecnych, nikomu nie stała się krzywda. Dzięki kamerom sporządzono portret pamięciowy zamaskowanego widza i trwają jego poszukiwania. Dla każdego, kto będzie w stanie wskazać jego tożsamość, miasto przewiduje nagrody. Zamaskowanym mężczyzną był ktoś o wzroście 185 centymetrów. Miał on około 40 lat.

Wszyscy świadkowie zdarzenia powtarzają jedno. Nadjechał on z kierunku zachodzącego słońca. Miał pięknego konia z lśniącą grzywą. Zamaskowany widz miał na twarzy czarną przepaskę na oczy. Oprócz tego mogliśmy zauważyć powiewającą na jego plecach pelerynę. Kiedy zjawił się na miejscu, wiedział, co tam zastanie. W pałacu kultury właśnie trwał koncert, w którym zamaskowany widz wziął udział. Zgodnie z zapisem monitoringu w budynku, każdy był zaskoczony jego przybyciem. Początkowo zamaskowany widz wtopił się w tłum i usiadł na miejscu dla widowni.

Kim mógł być wspominany przez wszystkich zamaskowany widz?

Okazuje się, że każdy z obecnych uczestników koncertu kojarzył zamaskowanego widza, jednak nie mogli domyślić się, kim tak właściwie był. Dziś nieliczni biorą udział w wydarzeniach kulturowych. Dlatego też rzadko spodziewają się w pałacu kultury Dąbrowy Górniczej dodatkowych gości. W trosce o swoje zdrowie zamaskowany widz pragnie pozostać anonimowy. Podobno ludzie zainteresowani kulturą są dzisiaj na wagę złota. Zamaskowany mężczyzna bezpośrednio po zakończeniu koncertu kulturowego wybiegł z placu. Na koniec zagroził wszystkim, że jeszcze tutaj wróci na inny koncert. Przy czym wymachiwał swoją szpadą.

Mężczyzna został mianowany Pałacowym Kulturalnym Zawadiaką. Pracownicy okrzyknęli go wiernym widzem wydarzeń kulturowych. Podobno jest teraz poszukiwany w Dąbrowie Górniczej, ponieważ wszyscy pragną ponownie się z nim spotkać. Wszyscy zainteresowani wydarzeniami kulturowymi w Dąbrowie Górniczej mogą liczyć na ogromną liczbę emocji. Być może uda im się ponownie spotkać zamaskowanego widza! Pałac kultury zaprasza każdego interesanta i oferuje upominki w różnorodnej postaci. Wszystko w cenie jednego biletu.