Powstał ogromny karambol na drodze. Zderzyło się kilka samochodów!

Powstał ogromny karambol na drodze. Zderzyło się kilka samochodów!

W Sławkowie doszło do niezwykle poważnego karambolu. Łącznie zderzyło się ze sobą ponad 5 samochodów. Niestety z najnowszych informacji wynika, że są ranni w tym zdarzeniu. Wypadek miał miejsce dokładnie na drodze DK94, która prowadzi między innymi przez miejscowość Sławkowo. Ruch ze strony tej drogi odbywa się teraz za pośrednictwem pasma awaryjnego. Utrudnienia na drodze mogą potrwać nawet godzinę lub dwie. Na drodze doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych i jednego ciężarowego. Ze względu na to powstał karambol, który zablokował znaczną część obecnego pasa ruchu.

Rzecznik prasowy policji wspomina, że po godzinie dziewiątej rano na tej samej drodze doszło do kilku wypadków samochodowych. Wszystkie nastąpiły bezpośrednio po sobie. Dlatego droga w tak krótkim odstępie czasowym stała się nieprzejezdna. W wyniku zderzeń samochodowych ucierpiały dwie osoby będące pasażerami. Niestety ze względu na ich stan zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu pracuje grupa strażaków, która w pocie czoła usuwa pozostałości po wypadkach.

Jak parkować na cmentarzach w Dąbrowie Górniczej? Ze względu na zmiany w ruchu coraz więcej osób otrzymuje mandaty!

W trakcie nadchodzące wydarzenia wszystkich świętych, kierowcy w Dąbrowie Górniczej muszą liczyć się z tym, że cmentarze będą znacznie oblegane. Zwiększony ruch utrudnia znalezienie legalnego miejsca parkingowego. Z tego powodu wkraczają policjanci wraz ze strażnikami miejskimi. Wręczają mandaty kierowcom, którzy praktykują nieprawidłowe parkowanie pojazdów. Warto jeździć tak, aby uchronić się w tym okresie przed mandatem. Mieszkańcom Dąbrowy Górniczej ze względu na liczne przebudowy ulic trudno odnaleźć się we własnym mieście.

Pamiętajcie również o tym, że komunikacja miejska między 29 października a 2 listopada zaczyna funkcjonowanie zgodnie z nowymi rozkładami. Rada miasta zarządziła, aby ułatwić życie niektórym mieszkańcom, że komunikacja miejska będzie darmowe w dniu 1 listopada. Będziecie mogli zatem skorzystać z trolejbusów, autobusów i tramwajów bezpłatnie. W ten sposób o wiele łatwiej dojedziecie na groby swoich bliskich. Na ten czas komunikacja miejska zostanie również poszerzona o kilka dodatkowych pojazdów, które ułatwią ludziom dojazd na cmentarze.