Trwa zbiórka na auto dla Stowarzyszenia Dąbrowskie Inicjatywy

Trwa zbiórka na auto dla Stowarzyszenia Dąbrowskie Inicjatywy

Dąbrowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych potrzebuje samochodu dostawczego, ponieważ ich obecne środki transportu, którymi są samochody prywatne i mniejsze, są niewystarczające, aby dotrzeć do osób wymagających pomocy. W celu pozyskania pojazdu rozpoczęto internetową zbiórkę pieniędzy. Ponadto Stowarzyszenie pomaga nie tylko licznym dzieciom, seniorom i rodzinom, ale także Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz promuje zrównoważony rozwój środowiska naturalnego poprzez ponowne wykorzystanie przedmiotów i odzieży.

Członkowie stowarzyszenia z Dąbrowy proszą o wsparcie ich akcji zakupu samochodu dostawczego. Proszą o datki oraz o to, by ludzie szeroko udostępniali informacje. Należy zaznaczyć, że stowarzyszenie działa non-profit i nie otrzymuje żadnego wsparcia finansowego od gminy ani żadnej grupy politycznej.

Tatiana Duraj-Fert dziękuje za wszystkie słowa wsparcia, wkłady i rozgłos, które otrzymała nasza kampania. Przypomina nam, że prawdziwa wielkość nie jest mierzona stanem posiadania, ale charakterem i hojnością wobec innych.