"Skate Room" – Raj dla amatorów sportów ulicznych w Dąbrowie Górniczej

"Skate Room" – Raj dla amatorów sportów ulicznych w Dąbrowie Górniczej

„Skate Room”, znajdujący się w Dąbrowie Górniczej, to miejsce, które przez cały rok służy miłośnikom ekstremalnych form ruchu na deskorolkach, hulajnogach czy rolkach. Bez względu na panujące warunki atmosferyczne, ten kryty skatepark o powierzchni 220 m2 oferuje pasjonatom sportów ulicznych niezliczone możliwości do szaleństw na modułach. Dominują tu quatery, dzięki którym jazda staje się płynna i bezproblemowa.

Nie tylko quatery są atrakcją tego miejsca. Na terenie skateparku zaprojektowano także piramidę wyposażoną w dwie hubby, a także murek, który został połączony z quaterem, tworząc unikalną strukturę. Urozmaiceniem są też mobilne przeszkody, jak chociażby rail czy dodatkowy murek.

Warto odnotować, że w Skate Roomie znajduje się również minirampa, co stanowi dodatkową atrakcję dla odważnych freestylerów. Miejsce to jest również bazą dla szkoły deskorolki, która przyciąga zarówno młodsze jak i starsze osoby. Organizowane są tu także szkółki hulajnogowe i rolkowe.

Skate Room gwarantuje dostęp do sprzętu potrzebnego do korzystania z obiektu. Wszyscy odwiedzający mają do dyspozycji kaski, ochraniacze oraz sprzęt szkoleniowy bez żadnych dodatkowych opłat. Oczywiście nie brakuje też sprzętu do jazdy: deskorolek, rolek oraz hulajnóg.

Jeśli chcesz odwiedzić to miejsce, jego dokładny adres to: Aleja Józefa Piłsudskiego 36, 41-300 Dąbrowa Górnicza.