W okolicy Dąbrowy Górniczej trwa zbiórka pieniędzy na dzieci bez domów

W okolicy Dąbrowy Górniczej trwa zbiórka pieniędzy na dzieci bez domów

Wiele dzieci w całej Polsce boryka się z niezwykle trudnymi problemami. Pewna fundacja próbuje je rozwiązać. Możesz dołączyć się do tej pomocy za pośrednictwem zbiórek. Akcja Pomocy dla rodzin polskich ratuje dzieci w opresyjnej sytuacji. Obecny cel tej fundacji ma miejsce w okolicy Dąbrowy Górniczej. Przedsięwzięcie związane jest z remontem pewnego zaniedbanego familoka. Będzie polegało na tym, żeby dać dzieciom dom pełen miłości i wytchnienia. Fundacja zbiera aktualnie środki. Kiedy dotrą do celu, mają zamiar ponownie wypełnić dom radością.

Jedna z dziewczynek, dla której organizatorzy zajęli się przedsięwzięciem, ma na imię Sara. Niestety jej mama była zmuszona nie tak dawno temu oddać Sarę do ośrodka wychowawczego. Zgodnie z prawem nie ma przeszkód ku temu, aby podjęła taką decyzję. Niestety może to być wybór druzgocący dla mentalności Sary. Dziewczynka prawdopodobnie zostanie skrzywdzona. W okolicy Dąbrowy Górniczej jest mnóstwo dzieci, które mają w domu sytuację podobną do Sary.

Pomoc dla dzieci z domów dziecka w okolicy Dąbrowy Górniczej

Zbiórka cały czas trwa. Władze Dąbrowy Górniczej zachęcają tych, którzy są w stanie wesprzeć szczytny cel. Każdy grosz się liczy i tworzy różnicę, ponieważ potrzebujemy jeszcze niemal 300 000 złotych. Bez tej kwoty organizatorom nie uda się osiągnąć wspomnianego celu. Sama kwota niezbędna na wykupienie budynku, o którym mowa to 380 000 złotych. Niebywałe sumy. Jednak są niezbędną inwestycją, jeśli chcemy pomóc dzieciom. Tylko w ten sposób w tej okolicy uda się stworzyć nowe warunki mieszkalne dla dzieci z biednych rodzin. Do dnia 15 sierpnia udało się zebrać jedynie 1/4 wymaganej kwoty.

Dlatego też nadal jesteśmy daleko od spełnienia celu. Mimo wszystko fundacja się nie poddaje i prze do przodu. Jeśli akcja zakończy się powodzeniem, powstanie dom przystosowany do potrzeb dzieci z domu dziecka. W ten sposób zapewnimy młodzieży lepszy start w życie. Dzięki nowym warunkom będą mogli stanąć na nogi i zyskać równo start w wyścigu społecznym.