Policja z Dąbrowy Górniczej zaprasza na debaty dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności seniorów

Policja z Dąbrowy Górniczej zaprasza na debaty dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności seniorów

Oficerowie Policji z garnizonu w Dąbrowie Górniczej z entuzjazmem otwierają drzwi dla wszystkich obywateli naszej metropolii, z naciskiem na starszych obywateli, do udziału w dyskusjach dotyczących ich bezpieczeństwa. Pierwsze spotkanie ma miejsce 15 listopada 2023 roku o godzinie 16:00 w Klubie Seniora „Jutrzenka”, położonym przy ulicy Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej. Następnie, dwa dni później, 17 listopada 2023 roku o godzinie 17:00, odbędzie się druga debata. Tym razem miejsce spotkania to Świetlica Środowiskowa dzielnicy Antoniów, także w Dąbrowie Górniczej.

Komisariat miejski Policji w Dąbrowie Górniczej otwarcie zaprasza wszystkich mieszkańców regionu na dwie nadchodzące debaty, które będą prowadzone przez naszych oficerów mundurowych. Pierwsza debata nosi tytuł „Bezpieczeństwo w miejscach publicznych” i odbędzie się 15 listopada 2023 roku w Klubie Seniora „Jutrzenka” na ulicy Królowej Jadwigi. Kolejne spotkanie, planowane na 17 listopada 2023 roku, będzie poświęcone tematowi „Bezpieczeństwo seniorów”. Spotkanie odbędzie się w Świetlicy Środowiskowej w dzielnicy Antoniów, we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjazny Antoniów.

Podczas tych debat, obecni mieszkańcy będą mieli możliwość poznania aktualnej sytuacji bezpieczeństwa w swojej okolicy. Będzie to także doskonała okazja do wyrażenia wszelkich uwag i propozycji dotyczących negatywnych i najbardziej uciążliwych dla osób starszych, a także innych, zjawisk.