Kolejna biedronka powstała w Dąbrowie Górniczej

Kolejna biedronka powstała w Dąbrowie Górniczej

W sobotę, 30 grudnia, sieć Biedronka otworzyła swój 13. dyskont spożywczy w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 87a, zlokalizowany w nowym parku handlowym Lark Park. W najbliższym czasie w okolicy ma zostać otwarty szereg innych sklepów detalicznych, m.in. z elektroniką i farmaceutykami.

Biedronka rozszerzyła swoją obecność na całą Polskę, a nawet na niektóre skromniejsze miejscowości, takie jak Czerwińsk nad Wisłą, którego populacja liczy zaledwie 500 osób. Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych klientów, 16 sklepów zostało wyposażonych w tradycyjną ladę, oferującą możliwość zakupu mięs i serów na wagę, w tym od lokalnych dostawców. Podobnie sklep z tradycyjną ladą został otwarty w Dąbrowie Górniczej.

Wiele z ostatnio otwartych sklepów to sklepy w formacie 3.0 – reorganizacja sali sprzedaży i wdrożenie elementów ekologicznych, takich jak oświetlenie LED czy systemy chłodnicze wykorzystujące naturalny CO2. Sklepy te powstały w Dąbrowie Górniczej, Krośnicach, Nysie, Kowalach, Gdyni, Linii, Międzychodzie, Krzeszycach, Wójtowie, Gowarzewie, Rogowo, Września, Bolesławice, Pcim, Skawa, Czerwińsk nad Wisłą, Rydułtowy, Koźminek, Olszewnica, Somianka, Łapy i Zambrów.