Co nowego słychać w Dąbrowie Górniczej?

Co nowego słychać w Dąbrowie Górniczej?

Fabryka Pełna życia postanowiła zorganizować w Dąbrowie Górniczej interesujący weekend. Wydarzenie będzie polegało na ekologicznej edukacji. Mają oni za zadanie przede wszystkim zwiększyć świadomość mieszkańców poprzez zabawę i fantastyczną atmosferę w trakcie spotkań. Weekend okoliczni mieszkańcy spędza w towarzystwie producentów ekologicznej żywności. Dzięki temu będą mogli zasięgnąć wielu interesujących informacji z pierwszej ręki. Do aktualnej edycji dojdzie na targu Zielonym. Organizatorzy wybrali to miejsce głównie ze względu na dużo wolnej przestrzeni.

Wydarzenie zostało zaplanowane na sobotę o godzinie 21. Na początku spotkacie się z wieloma tańcami. Gwoździem programu będą pokazy rytmów latynoamerykańskich. Na targu będziecie mieli okazję do porozmawiania z producentami eko żywności. Odpowiedzą na wasze pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z produkcją ich produktów. Nie zabraknie także konkursów dla zainteresowanych samym spotkaniem. Event został skierowany do rodzin. Nie krępujcie się zabrać osób towarzyszących!

Licytacje komornicze mające miejsce w Dąbrowie Górniczej – czy to czas na to, aby tanio kupić jedno z wystawionych mieszkań?

Licytacje komornicze mieszkań ruszyły. Od teraz wypatrujcie ciekawych okazji, ponieważ zakup mieszkania stanie się o wiele bardziej opłacalny. Już od 19 września macie możliwość, żeby kupić mieszkanie w bloku lub zajęty przez komornika. Takie okazje mogą się nie powtórzyć zbyt prędko. Upewnijcie się, że na internetowej liście nie figuruje coś, co może was zainteresować. Ta zmiana ma na celu również poprawić aktualne bezpieczeństwo aukcji w Dąbrowie Górniczej. Licytacje komornicze aktualnie cieszą się ogromną dozą popularności.

Do tej pory istniała jednak możliwość uczestnictwa jedynie w licytacji na żywo. Od niedawna te realia uległy pewnym zmianom. Dziś możecie zlicytować interesujące was obiekty za pośrednictwem bezpiecznej strony internetowej. Weszły w życie nowe przepisy dotyczące e-licytacji. W tym celu wykorzystacie ten sam teleinformatyczny system, z którego ludzie korzystali do licytowania mebli lub samochodów. Z tą różnicą, że do listy dóbr do nabycia dołączą również różnorodne nieruchomości na sprzedaż.