42-letni mieszkaniec Jaworzna zatrzymany przez policję po zranieniu 27-latka na ulicy

42-letni mieszkaniec Jaworzna zatrzymany przez policję po zranieniu 27-latka na ulicy

W mieście Jaworzno doszło do zatrzymania 42-letniego mężczyzny, który jest podejrzewany o zranienie innego mieszkańca miasta, 27-latka. Wydarzenie to miało miejsce na jednej z ulic miasta. Po incydencie sprawca natychmiast oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak dzięki skutecznej pracy służb policyjnych, po kilku godzinach ścigania, został zatrzymany i umieszczony w areszcie policji. Przewiduje się, że jutro zeznawać będzie przed prokuraturą, gdzie prawdopodobnie zostanie mu postawiony zarzut naruszenia integralności fizycznej 27-latka.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się wczoraj około godziny 16:00 na ulicy Kwiatowej. Pierwsze informacje zebrane przez śledczych wskazują, że do niewielkiego konfliktu doszło pomiędzy dwoma przypadkowo mijającymi się mężczyznami. Spór werbalny szybko przerodził się w awanturę, a następnie w atak fizyczny. Zaostrzenie konfliktu było na tyle poważne, że starszy mężczyzna przypuszczalnie zaatakował młodszego nożem, raniąc go w klatkę piersiową, po czym zbiegł. Poszkodowany został natychmiast przewieziony do szpitala.

Podczas gdy lekarze walczą o zdrowie 27-latka, policjanci prowadzili intensywne śledztwo w celu zatrzymania podejrzanego. Dzięki detalicznemu rysopisowi i własnym działaniom śledczym, udało im się zidentyfikować i aresztować osobę odpowiedzialną za atak. Teraz 42-latek czeka na przesłuchanie przed prokuraturą, gdzie prawdopodobnie zostaną mu postawione zarzuty związane z napaścią na młodszego mężczyznę. Śledczy nadal pracują nad ustaleniem wszystkich szczegółów tego niepokojącego incydentu.