Policja Śląska otwiera drzwi dla przyszłych funkcjonariuszy!

Policja Śląska otwiera drzwi dla przyszłych funkcjonariuszy!

Jeżeli zastanawiasz się nad dołączeniem do szeregów Policji, ale nie jesteś pewien czy sprostasz wymaganiom egzaminu sprawnościowego, śląska Policja oferuje Ci możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje specjalne otwarte zajęcia, które umożliwią Ci ocenić swoje szanse na sukces. Już 28 października będziesz mógł zmierzyć się z policyjnym torem przeszkód. Zapraszamy do zgłaszania się!

Zajęcia dedykowane są dla osób, które rozważają wstąpienie do służby policyjnej. Odbędą się one 28 października w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji znajdującej się przy ulicy Koszarowej 17 w Katowicach. Instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach będą prowadzić te zajęcia.

Planowane są trzy tury zajęć, które odbędą się o godzinach 8.00, 10.00 oraz 12.00. Z uwagi na potrzebę odpowiedniego przygotowania logistycznego, osoby chętne do udziału w zajęciach zobowiązane są do wcześniejszego kontaktu mailowego lub telefonicznego.