Debata na temat bezpieczeństwa młodzieży zorganizowana przez policjantów z Dąbrowy Górniczej

Debata na temat bezpieczeństwa młodzieży zorganizowana przez policjantów z Dąbrowy Górniczej

Dąbrowski oddział Policji kieruje swoje zaproszenie do uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Generała Władysława Andersa, aby wzięli udział w debacie skoncentrowanej na tematyce ich własnego bezpieczeństwa. Wskazany termin spotkania to 6 marca 2024 roku, a godzina rozpoczęcia to 10.00. Miejsce przewidziane na debatę to siedziba szkoły przy ulicy Bolesława Prusa 3 w Dąbrowie Górniczej.

Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej pragnie serdecznie powitać młodzież z III Liceum Ogólnokształcącego im. Generała Władysława Andersa na planowanej debacie. To spotkanie zostanie poprowadzone przez nasi mundurowi i odbędzie się w przyszły tydzień, dokładnie 6 marca 2024 roku. Lokalizacja spotkania to budynek szkoły przy ulicy Bolesława Prusa 3, a czas rozpoczęcia wyznaczono na godzinę 10.00 rano. Celem tej debaty jest dyskusja na temat „Bezpieczni W Sieci i W Życiu”.

Podczas debaty młodzież będzie miała możliwość zgłębienia kluczowych kwestii związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Spotkanie jest także doskonałą okazją do przedstawienia swoich uwag i sugestii dotyczących bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, jak również do otwartej rozmowy z policjantami.