Zaproszenie na konferencję "Siła Kobiet!" w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Zaproszenie na konferencję "Siła Kobiet!" w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Stowarzyszenie Równe Babki we współpracy z Miastem Dąbrowa Górnicza ma przyjemność zaprosić na nieodpłatne spotkanie zatytułowane „Siła Kobiet! Profilaktyka zaczyna się w głowie, a moc jest w nas”. Wydarzenie odbędzie się 6 marca o godzinie 17:00 w Pałacu Kultury Zagłębia. Zapowiada się to jako najbardziej kobiece wydarzenie roku. Udział mogą wziąć panie w każdym wieku. Wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się wcześniej zarejestrować.

Podczas tego wyjątkowego spotkania przewidziano szereg atrakcji. Na uczestników czekać będą m.in.: prelekcje Katarzyny Zasady i Patrycji Rurańskiej na temat żywej historii, opowieści pisarki Anny Podsiadło o tym, jak życie tworzy najlepsze scenariusze, koncert dźwięków gongów i mis prowadzony przez Pozytywną Wibrację, warsztaty malarskie A. Bukalskiej, a także rozmowy z coachem Edytą Walęciak-Skórką oraz lekarzem dr n. med. Tomaszem Szczepanikiem. Dodatkowo odbędą się występy artystyczne tancerzy Fit Factory oraz koncert zespołu Tabula Rasa.

Przed rozpoczęciem konferencji, już od godziny 16:00, na uczestników będą czekać stoiska wystawiennicze w holu Pałacu Kultury Zagłębia. Będą tam prezentowane różnorodne atrakcje i prezenty, takie jak rękodzieło, badania zdrowotne, konsultacje i porady specjalistów z różnych dziedzin, a także wiele innych kobiecych branż. Pierwsze 200 panie, które wejdą do Pałacu Kultury Zagłębia tego dnia, mogą liczyć na dodatkowe niespodzianki.

Zachęcamy do obserwowania profilu Równe Babki na portalach społecznościowych. Wydarzenie jest dofinansowane przez Miasto Dąbrowa Górnicza i objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.