Zaklęci w ekscytującym spektaklu – XVIII Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków

Zaklęci w ekscytującym spektaklu – XVIII Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków

Niesamowitym widowiskiem dla oka i ucha stał się po raz kolejny, już osiemnasty, Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków. Gmach Pałacu Kultury Zagłębia zapełnił się gorącymi brawami dla małych artystów z 21 przedszkoli, którzy prezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne. Widzowie nie mogli oderwać wzroku od barwnych, pełnych energii i radości występów.

Impreza zgromadziła na sali teatralnej ponad 200 utalentowanych uczestników z 21 placówek przedszkolnych. Wybrany motyw przewodni „Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma…” idealnie wpisał się w klimat festiwalu, podkreślając różnorodność i pasje najmłodszych.

Całość wydarzenia zorganizowana została przez Przedszkole nr 36, a prestiżu imprezie dodało objęcie jej patronatem przez prezydenta miasta.

Kolejny raz Pałac Kultury Zagłębia stał się miejscem, gdzie najmniejsi mieszkańcy miasta mogli zaprezentować swoje talenty. To już XVIII edycja Festiwalu Piosenki i Tańca, który miał miejsce 16 maja. Radość i entuzjazm maluchów wyrażone w piosenkach i tańcach zapełniły salę teatralną niezapomnianym klimatem.

Całość wydarzenia zorganizowała placówka Przedszkole nr 36, a honorowy patronat nad imprezą sprawował prezydent miasta. Podczas festiwalu, którego temat brzmiał: „Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma…” dzieciaki miały okazję zaprezentować swoje unikalne pasje.

Scenę opanowały dzieci z 21 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, których liczba przekroczyła 200. Sala Teatralna PKZ wypełniła się kolorowymi strojami, radosnym śmiechem i dźwiękami, które rozbrzmiewały przez cały dzień. Najmłodsi artyści dały z siebie wszystko, prezentując swoje talenty oraz zaangażowanie.

Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków jest znaczącym wydarzeniem w kalendarzu kulturalnym miasta, a jego kolejne edycje cieszą się niesłabnącą popularnością. Co roku stanowi doskonałą okazję do prezentacji umiejętności najmłodszych mieszkańców przed szeroką publicznością.