Wygrana milion złotych w Lotto Plus przypadła mieszkańcowi Dąbrowy Górniczej

Wygrana milion złotych w Lotto Plus przypadła mieszkańcowi Dąbrowy Górniczej

15 sierpnia miało miejsce wyjątkowe losowanie Lotto Plus. Szczęśliwiec, który podjął się gry metodą „chybił trafił”, zgarnął główną nagrodę wynoszącą 1 000 000 złotych. Swoje szczęście spróbował w punkcie Lotto, położonym przy ulicy 3 Maja w mieście Dąbrowie Górniczej (województwo śląskie). Radosną nowinę przekazał Totalizator Sportowy.

Numerki 17, 18, 23, 26, 28 oraz 47 przyniosły imponującą wygraną graczowi w dniu 15 sierpnia 2023 roku. W tym samym mieście już wcześniej zanotowano zwycięstwo w Lotto Plus. Niemniej jednak niezapomnianym rekordem dla Dąbrowy Górniczej jest nadal kumulacja „szóstki” z Lotto, jaka padła w czerwcu 2018 roku i przekroczyła kwotę 5,6 miliona złotych.

Totalizator Sportowy przypomina, że najwyższa możliwa do zdobycia suma w Lotto Plus to właśnie milion złotych – tyle otrzymuje osoba, której udało się trafić „szóstkę”. Grający mogą zdecydować się na zakup opcji „Plusa” do swojego zakładu Lotto za symboliczną złotówkę. Szansę na wygraną daje każde tygodniowe losowanie – we wtorki, czwartki i soboty.

Entuzjaści gry liczbowej codziennie mają możliwość rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Kumulacja w Lotto stale wzrasta – możliwe więc, że w zbliżającym się czwartkowym losowaniu do zdobycia będzie aż 5 000 000 złotych. W grze Lotto Plus z kolei można ponownie powalczyć o milion. Transmisje losowań dostępne są codziennie o godzinie 22:00 na stronie Lotto, Facebooku oraz YouTube, a także w programie TVP3.

Jak donosi Gazeta, jeszcze niedawno – dokładnie 27 lipca 2023 roku – padła niezwykle wysoka wygrana w Lotto. Wylosowana „szóstka” była warta ponad 28 milionów złotych. Szczęśliwy kupon zakupił mieszkaniec Katowic, który skorzystał z punktu Lotto przy ulicy Józefowskiej 42. Zdobywca fortuny samodzielnie wybierał zwycięskie liczby.