W Dąbrowie Górniczej odbył się fantastyczny festiwal street food, który przyciągał tłumy

W Dąbrowie Górniczej odbył się fantastyczny festiwal street food, który przyciągał tłumy

Okazuje się, że Dąbrowa Górnicza nadal jest pełnym życia miastem, w którym regularnie odbywają się fantastyczne festiwale gromadzące ogromną ilość interesantów. Od 10 do 12 czerwca w Dąbrowie Górniczej będą parkowały różnorodne food trucki z wielu stron świata. Klienci będą mogli spróbować naprawdę różnorodnej i pysznej żywności. Będziemy mogli tam przyjść i skosztować potraw amerykańskich, hiszpańskich, a także z nieco mniej znanych nam kuchni. Food trucki słyną już z tego, że wędrują po całej Polsce od festiwalu do festiwalu. Ostatnio były również w Malborku https://malborkinfo.pl/food-trucki-znowu-zawitaly-do-malborka/.

Organizatorzy podkreślają, że niezależnie od tego, jakie potrawy lubimy, każdy będzie mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, ponieważ będziemy mogli spróbować czegoś na słodko, czegoś pikantnego, słodko-kwaśnego, a także potraw słonych. Znajdą się potrawy z mięsem, wegańskie, wegetariańskie. Różnorodność sprawia, że możemy postawić na food trucki w ciemno i wyruszyć tam niezależnie od tego, jaka dieta towarzyszy nam w codziennym życiu.

W Dąbrowie Górniczej coraz chętniej sprzedawane są działki, a ludzie budują się jakby miało nie być jutra!

W dzisiejszym okresie zawirowań na rynku gospodarczym podejmowanie decyzji dotyczących budowy mieszkania, wynajmowania lub po prostu zakupu działki bardzo często jest trudne ze względu na nieustannie zmieniające się ceny. Wszystko ze względu na rosnące koszty materiałów budowlanych w połączeniu z wysoką inflacją, co osłabia naszą walutę. Pamiętajmy o tym, że oprócz samych materiałów często w koszt jakiejś nieruchomości jest również wliczona praca fachowców, która z roku na rok jest niestety wyceniana na coraz wyższe wartości.

Na przykładzie Dąbrowy Górniczej widzimy, że nadal wiele osób zamiast gotowych mieszkań lub wynajmu chętnie wykupuje grunty, na których będą mogli postawić w przyszłości własne domy lub inne zabudowania w stylu rekreacyjnym. Miasto w tym rejonie najczęściej sprzedaje grunty, które są dostosowane pod domy jednorodzinne. Według najnowszych informacji w największym mieście Śląska, czyli Dąbrowie Górniczej nie brakuje nadal terenu, który ludzie mogą wykupować stricte pod zabudowę. Pomimo bogatych ofert deweloperskich, dla coraz większej liczby osób stają się one nieatrakcyjne cenowo. Rodziny chętnie kupują tereny własnościowe.