Tragiczny wypadek w Ząbkowicach Śląskich: dwie osoby hospitalizowane

Tragiczny wypadek w Ząbkowicach Śląskich: dwie osoby hospitalizowane

Do dramatycznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Legnickiej i drogi krajowej numer 8 w Ząbkowicach Śląskich, gdzie doszło do bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego niefortunnego wypadku, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala karetką pogotowia.

W środę 18 października, około godziny jedenastej, 26-letni mężczyzna z powiatu ząbkowickiego, jadący na kołach Audi A6, nie ustąpił pierwszeństwa drogi pojazdowi marki Hyundai. Ten fatalny błąd doprowadził do kolizji między dwoma pojazdami na wspomnianym skrzyżowaniu.

Aspirant sztabowy Katarzyna Mazurek z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich przekazała informacje o następstwach tego tragicznego wydarzenia. Dwie osoby zostały skierowane do szpitala w Polanicy Zdroju. Są to 75-letni kierujący Hyundaia z Gdańska oraz jego 78-letnia towarzyszka podróży.

Katarzyna Mazurek dodatkowo zaznacza, że pomimo wypadku, ruch drogowy na skrzyżowaniu przebiega płynnie z niewielkimi opóźnieniami. Kierowcy nie powinni więc odczuwać większych utrudnień – podsumowuje rzeczniczka policji.