Tragiczny finał upadku 29-latka z dziesiątego piętra w Dąbrowie Górniczej

Tragiczny finał upadku 29-latka z dziesiątego piętra w Dąbrowie Górniczej

Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej, 29-letni mężczyzna, doznał tragicznego wypadku śmiertelnego na ulicy Wojska Polskiego numer 49. Wydarzyło się to wczesnym rankiem 14 października, w sobotę, około godziny siódmej. Mężczyzna spadł z dziesiątego piętra budynku, a pomimo natychmiastowej próby reanimacji, niestety na miejscu zmarł. Prokuratura jest zaangażowana w wyjaśnienie przyczyn tego smutnego incydentu.

W sobotnie poranne godziny 14 października, blisko ulicy Wojska Polskiego 49, dokonało się przerażające zdarzenie. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej, mający zaledwie 29 lat, doznał upadku z okna dziesiątego piętra budynku. Mimo szybkich wysiłków resuscytacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Przyczyny tego tragicznego incydentu pozostają nieznane i są obecnie przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez prokuraturę.

Podkomisarz Bartłomiej Osmólski z dąbrowskiego zespołu prasowego policji poinformował nas, że zgłoszenie o upadku z wysokości wpłynęło do nich o 7:13. Dodatkowo prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia oraz ewentualnej roli osób trzecich.