"Siła Kobiet!" – Konferencja Pełna Mocy i Inspiracji Wita Wszystkie Kobiety w Dąbrowie Górniczej

"Siła Kobiet!" – Konferencja Pełna Mocy i Inspiracji Wita Wszystkie Kobiety w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza stanie się miejscem, gdzie mocy kobiet będą celebrować wszystkie zainteresowane panie. Wydarzenie pod nazwą „Siła Kobiet! Profilaktyka zaczyna się w głowie, a moc jest w nas”, jest przygotowywane przez Stowarzyszenie „Równe Babki”. To spotkanie, które odbędzie się 6 marca w Pałacu Kultury Zagłębia, obfitować ma w natchnienia, naukę i siłę płynącą od kobiet. To doskonała okazja do pogłębiania swojej wiedzy, poznania innych inspirujących kobiet oraz zanurzenia się w kobiece doświadczenia.

Ta unikalna konferencja „Siła Kobiet! Profilaktyka zaczyna się w głowie, a moc jest w nas” zostanie zorganizowana 6 marca o godzinie 17:00 w Pałacu Kultury Zagłębia. Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie „Równe Babki”. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagana jest uprzednia rejestracja.

Przed oficjalnym rozpoczęciem konferencji, od godziny 16:00, uczestniczki będą miały okazję do zwiedzenia stoisk wystawowych, na których znajdą się różnorodne atrakcje i prezenty. Pierwsze 200 pań, które zjawią się na miejscu, mogą liczyć na dodatkowe niespodzianki. Miasto Dąbrowa Górnicza wspiera to wydarzenie, które cieszy się również honorowym patronatem Prezydenta Miasta.

Spotkanie w Pałacu Kultury Zagłębia zapowiada się jako prawdziwa esencja kobiecej siły i solidarności. Jest to nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, ale również możliwość doświadczenia poczucia wspólnoty i wsparcia wśród innych kobiet. „Siła Kobiet” to motto, które doskonale odzwierciedla ducha tego spotkania – przekonanie o ogromnej sile, którą każda kobieta nosi w sobie i którą warto pielęgnować.

Konferencja nie ogranicza się jedynie do części wykładowej. Już od godziny 16:00, w holu Pałacu Kultury Zagłębia, na uczestniczki czekać będą stoiska z rękodziełem, możliwością wykonania badań, konsultacje u specjalistów oraz elementy artystyczne. To idealna okazja do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości.

Zachęcamy wszystkie panie, które są zainteresowane udziałem w tym wyjątkowym wydarzeniu, do zarejestrowania się. Niech to będzie czas pełen inspiracji, motywacji i kobiecej siły. „Siła Kobiet! Profilaktyka zaczyna się w głowie, a moc jest w nas” to nie tylko konferencja – to święto kobiecości i wzajemnego wsparcia.