Przedszkola w Dąbrowie Górniczej przechodzą ogromną przemianę

Przedszkola w Dąbrowie Górniczej przechodzą ogromną przemianę

W nowym roku zapowiedziano, że dzieci powrócą do przedszkola, które przechodziło gruntowny remont. Wszyscy cieszą się, ponieważ ponownie wrócą do jednej z najczęściej uczęszczanych placówek edukacyjnych dla maluchów. Warto zwrócić uwagę na to, że przedszkola umiejscowione w Dąbrowie Górniczej regularnie przechodzą ogromne metamorfozy. Podobna sytuacja aktualnie ma miejsce w Krośnie. Z najnowszych informacji wynika, że również w tym mieście mamy do czynienia z powstawaniem wielu nowych placówek w postaci przedszkoli dla dzieci.

W Dąbrowie Górniczej pracownicy niektórych placówek opowiadają w mediach społecznościowych o tym, że ich byli wychowankowie przyprowadzają swoje dzieci. To fantastyczny sposób na kultywowanie tradycji rodzinnych. Dawni uczestnicy przedszkoli w Dąbrowie zaufali pracownikom tych placówek i dziś sami prowadzają tam swoje maluchy. Wielu obecnych rodziców jest zachwycona ze względu na to, jak wiele zmian w przedszkolu zastali. Dowiadujemy się również, że modernizacje jednego z największych przedszkoli numer czternaście dobiegają końca. Od roku 2022 rodzice będą mogli przyprowadzić tam dzieci.

Przedszkole umiejscowione przy ulicy Górniczej będzie teraz jeszcze większe i pomieści więcej podopiecznych

Powstało kilka nowych segmentów i rozwidleń budynku, dzięki którym placówka pomieści jeszcze więcej dzieci. Oprócz modernizacji cieszymy się również z tego, że w Dąbrowie Górniczej placówki przygotowują się na przyjmowanie coraz większej ilości dzieciaków. Już teraz przedszkole numer 14 ma jeszcze większą szatnię, która zapewni komfort podopiecznym. Oprócz przestrzeni wspomnieliśmy również o modernizacji, której nie brakuje. W przedszkolu pojawił się system, który oferuj ułatwienia dla rodziców.

Nowy system słuchawkowy oferuje możliwość łączenia się z holu z konkretnymi salami w przedszkolu. Dzięki temu ułatwieniu rodzice bezpośrednio po wejściu do budynku przedszkola mogą skontaktować się z salą. W ten sposób powiadomią bezpośrednio z holu o tym, że chcą odebrać swoje dziecko. Dodatkowo ten sam system zostanie w niedalekiej przyszłości wykorzystany do kontaktu między salami wewnątrz przedszkola. Całe przedszkole numer czternaście od nowego roku zyska o wiele wyższy komfort pracy za pośrednictwem wprowadzonych modernizacji.