„Kawa czy Herbata” z Zagłębiowską Izbą Gospodarczą – intensyfikacja relacji biznesowych na kolejnym spotkaniu

„Kawa czy Herbata” z Zagłębiowską Izbą Gospodarczą – intensyfikacja relacji biznesowych na kolejnym spotkaniu

Dnia 21 maja, w cyklu spotkań „Kawa czy Herbata”, którego organizatorem jest Zagłębiowska Izba Gospodarcza, odbędzie się wydarzenie skoncentrowane na zagadnieniu networking’u. Jest to pojęcie opisujące nawiązywanie i rozwijanie biznesowych relacji, które mają na celu kooperację, wymianę doświadczeń i informacji, a także dzielenie się umiejętnościami. Sposobem na realizację tej idei są różne formy kontaktu, takie jak spotkania branżowe, konferencje czy wręczanie wizytówek.

Miłośnicy networkingu będą mieli możliwość rozwinięcia swojej wiedzy na ten temat podczas spotkania w siedzibie Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej (ZIG), zlokalizowanej przy ulicy Kościuszki 3/101. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12 dnia 21 maja. Sesję prowadzić będą reprezentanci firmy Wertui: Jakub Kapalita, pełniący rolę wiceprezesa zarządu oraz Bartosz Słota – menadżer zespołu. Warto podkreślić, że udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Firmą współorganizującą to wydarzenie jest Wertui, a także partnerami są miasto Dąbrowa Górnicza i Bank PKO BP. ZIG już teraz planuje kolejne spotkanie dla przedsiębiorców, które będzie poświęcone sukcesji w biznesie. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca, również o godzinie 12, a eksperci od tego tematu będą Kamil Modrzyk z kancelarii IURATOR oraz Przemysław Bzura – specjalista ds. ubezpieczeniowych.

Cykl „Kawa czy Herbata” to seria spotkań dla przedsiębiorców, które Zagłębiowska Izba Gospodarcza organizuje od początku bieżącego roku. Dotychczasowe dwa spotkania były skoncentrowane na tematach pozyskiwania funduszy europejskich oraz prawnych podstaw reklamacji.