Inspirujące spotkanie z Anną Dąbek, ekspertem od Ojcowskiego Parku Narodowego

Inspirujące spotkanie z Anną Dąbek, ekspertem od Ojcowskiego Parku Narodowego

Jeżeli jesteś osobą ciekawą świata, lubiącą podróże i odkrywanie nowych miejsc, przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego. W miejskim centrum kulturalnym, a dokładniej w Bibliotece Głównej, odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Anną Dąbek – doświadczonym przewodnikiem po Ojcowskim Parku Narodowym. To wydarzenie, zorganizowane pod egidą Stowarzyszenia Aktywności Społecznej „Dąbrowiacy”, pozwoli Ci poszerzyć swoje horyzonty i dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym polskim parku narodowym.

Już 20 marca o godzinie 17:00, Biblioteka Główna mieszcząca się przy ulicy T. Kościuszki 25 stanie się miejscem pełnym inspiracji i ciekawych opowieści. Właśnie tam Anna Dąbek oprowadzi nas po ścieżkach nieznanej większości wiedzy na temat Ojcowskiego Parku Narodowego.

Chociaż udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie wejściówki. Możesz to zrobić przez e-mail, telefon lub bezpośrednio na stronie internetowej Biblioteki Głównej, najwcześniej 5 dni przed wydarzeniem.

Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy pragną odkrywać tajemnice Ojcowskiego Parku Narodowego, poszerzać swoją wiedzę i dzielić się miłością do podróży. To wyjątkowe spotkanie pozwoli Ci zanurzyć się w fascynujących opowieściach Anny Dąbek, która dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy z pewnością przeniesie nas w najbardziej malownicze zakamarki tego pięknego regionu.

Podróżnicze spotkania są nie tylko okazją do zdobycia nowych informacji, ale też świetnym sposobem na spędzenie czasu w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. Dołącz do nas 20 marca o godzinie 17:00 w Bibliotece Głównej i pozwól sobie na chwilę marzeń i inspiracji dzięki opowieściom Anny Dąbek.