Dąbrowa Górnicza przygotowała specjalne wydarzenie, które promuje oddawanie krwi

Dąbrowa Górnicza przygotowała specjalne wydarzenie, które promuje oddawanie krwi

Motoserce, które będzie miało miejsce w 2021 roku między godzinami 10 i 18 zbliża się wielkimi krokami. W trakcie wydarzenie ludzie zostaną zrzeszeni z ideą oddawania krwi pomysłowym szyldem. Nad zlotem organizatorzy powieszą napis No Limits Charity. Wbrew pozorom na zlocie nie będzie nudy. Oprócz wspaniałej idei związanej z pomocą chorym obserwatorów czeka interesujący pokaz. Ujrzą mnóstwo samochodów klasy premium. Będą mogli nacieszyć nimi swoje oczy przez okrągłe 8 godzin podczas wydarzenia.

Pojawi się tam taka marka jak Lamborghini, Ford Mustang, a nawet różne okazy Ferrari. Niesamowite, że organizatorzy byli w stanie skupić w jednym miejscu tyle wspaniałych aut. Nic dziwnego, że Dąbrowa Górnicza zasłynęła w przeszłości ze wspaniałej idei pomocy. Im lepiej rozreklamujemy krwiodawstwo w Polsce, tym więcej żyć w przyszłości ocalimy. Wisienką na torcie podczas pokazów będzie unikatowe auto. Model, który ma okrągłe 101 lat i nadal jest na chodzie. Wszystko za sprawą doskonałej konserwacji.

Motoatrakcje to tylko wstęp do imprezy

Oprócz wszystkich wspomnianych powyżej motoatrakcji czeka nas o wiele więcej. Na zlocie będziemy mieli do czynienia z pokazami ratownictwa medycznego. Przygotują je strażacy w państwowej służbie. Będą to lokalni strażacy z Dąbrowy Górniczej. Prawdopodobnie część zgrupowanych interesantów może kojarzyć ich z widzenia. Będzie również kilka interesujących punktów dla zgromadzonych najmłodszych wśród obserwatorów pokazów. Organizatorzy zadbali o ciekawe warsztaty artystyczne, które niewątpliwie przypadną do gustu dzieciom.

Nie zabraknie strefy gastronomicznej. Dzięki niej przybyli uczestniczy, będą mogli napełnić żołądki w trakcie szerzenia słusznej idei. Zimne napoje i przekąski zaserwuje okoliczny bar. Dlatego też z całą pewnością możemy liczyć na profesjonalną obsługę, o którą zadbało miasto. Na imprezach z ramienia Motoserca zawsze panuje wspaniała atmosfera. Ludzie doskonale się bawią, a przy okazji mogą pomóc potrzebującym, oddając krew. Oprócz przekąsek i napitku miasto zorganizowało również DJa. Zadba on o to, żeby mieszkańcy nie nudzili się dzięki dobrej muzyce w tle.