Zaproszenie na muzyczne obchody Dni Dąbrowy Górniczej w parku Hallera – od 31 maja do 2 czerwca!

Zaproszenie na muzyczne obchody Dni Dąbrowy Górniczej w parku Hallera – od 31 maja do 2 czerwca!

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich na wielkie muzyczne wydarzenie, jakim są Dni Dąbrowy Górniczej. Po latach przerwy, ten kulturalny festiwal powraca do zielonego oazy miasta – parku Hallera, by dostarczyć mieszkańcom niezapomniane przeżycia artystyczne. Święto zaczyna się 31 maja i ciągnie do 2 czerwca.

Pierwszego dnia festiwalu scena będzie należeć do artystów hip-hopowych. Prezesura oraz Bas Tajpan to tylko dwie gwiazdy, które rozkręcą publiczność swoimi występami. Przez następne dni park wypełnią mocne tony muzyki metalowej i rockowej, a za te będą odpowiedzialne takie zespoły jak Nocny Kochanek czy Strachy na Lachy. Festiwal będzie miał swoje wielkie zakończenie 2 czerwca, kiedy to odbędzie się festyn rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci.

Dni Dąbrowy Górniczej to doskonała okazja, aby podziwiać utalentowanych artystów na żywo w otoczeniu urokliwego parku Hallera. Już w piątek, 31 maja, na scenie zagoszczą popularni wykonawcy hip-hopowi. Prezesura, raper pochodzący z Sosnowca, zapoczątkuje festiwal swoim występem o 17.15. Następnie o godzinie 18.30 na scenie pojawi się Bas Tajpan, znany ze swego energetycznego występu oraz unikalnego połączenia reggae i hip-hopu.

Podczas soboty, miłośnicy cięższego grania będą mieli okazję posłuchać projektu Dotyk Dźwięku o godzinie 16.00. O 17.50 publiczność porwie energia płynąca ze sceny podczas koncertu zespołu Eier. Godzinę 19.30 zdominuje humorystyczny heavymetal w wykonaniu Nocnego Kochanka, a wieczór zakończy rockowy koncert Strachów na Lachy o 21.15.

Niedziela to czas dedykowany najmłodszym – od godziny 15.00 do 20.00 organizatorzy przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji w ramach Miasteczka Dziecięcego. Za organizację festiwalu odpowiadają Pałac Kultury Zagłębia i Urząd Miejski, a wsparcie finansowe udzielone zostało przez Akademię WSB.