Wydarzenie z Dąbrowy Górniczej – strażnicy miejscy zaczną częściej zakładać blokady na koła. Miejcie się na baczności!

Wydarzenie z Dąbrowy Górniczej – strażnicy miejscy zaczną częściej zakładać blokady na koła. Miejcie się na baczności!

Kierowcy w Dąbrowie Górniczej powinni się mieć na baczności, ponieważ strażnicy miejscy będą coraz częściej zakładali blokady na koła. Macie w zwyczaju spieszyć się i zaparkować gdziekolwiek? Cóż, okazuje się, że może to być niezbyt dobrym pomysłem. Z najnowszych informacji wynika, że strażnicy miejscy w Dąbrowie Górniczej otrzymali zupełnie nowy sprzęt do zakładania blokad na koła. Jeżeli masz w zwyczaju parkować na zakazie, lepiej miej się na baczności.

Taka blokada może wówczas przytrafić się także tobie. Dziesięć nowych urządzeń wkrótce trafi do straży miejskiej w Dąbrowie Górniczej. Już od pierwszego października będą mieli do dyspozycji o wiele więcej sprzętu. Możemy zatem spodziewać się, że od nowego miesiąca zakładanie blokad na nieprawidłowo zaparkowanych samochodach stanie się o wiele bardziej powszechne. W strukturach straży powstanie również oddzielna sekcja, która ma bacznie przyglądać się zaparkowanym samochodom.

Miejcie się na baczności kierowcy

Poinformowano nas ostatnio również o tym, że w strukturach straży miejskiej formuje się nowa jednostka. Ma to ścisły związek, z tym że strażnicy miejscy oczekują na dostawę nowego sprzętu. Potrzebują zatem ludzi, którzy będą skupiali się na operowaniu nim. W tym celu uformują w swoich szeregach jednostki odpowiedzialne w szczególności za przyglądanie się zaparkowanym samochodom. Jeżeli dopatrzą się nieprawidłowości w parkowaniu, zrobią użytek z dostawy nowych blokad.

Dlaczego akurat teraz straż miejska w Dąbrowie Górniczej postanowiło zainwestować w dodatkowe blokady na opony samochodowe? Okazuje się, że są najlepszym rozwiązaniem na zmniejszenie ilości nieprawidłowego parkowania. Komendant straży miejskiej w Dąbrowie Górniczej przypomina o tym, że coraz częściej widują niedozwolone parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych.

Ze względu na skumulowaną liczbę wykroczeń strażnicy postanowili zasięgnąć po nowe metody. Od teraz możemy spodziewać się tego, że blokady na oponach będą lądowały na nieprawidłowo parkowanych samochodach o wiele częściej.