W Dąbrowie Górniczej doszło do kilku pożarów

W Dąbrowie Górniczej doszło do kilku pożarów

W Dąbrowie Górniczej miał miejsce niezwykle niebezpieczny pożar. Dowiedzieliśmy się, że obok jednej z biedronek zapalił się samochód przejeżdżającego mężczyzny. W jaki sposób doszło do tego nietypowego wydarzenia? Niestety właściciel samochodu był poszkodowany. Okazało się, że został ranny w wyniku nagłego pożaru. Kierowca gasił płonący pojazd i próbował zaradzić sytuacji. Zgodnie z zeznaniami świadków, poparzył się i został przewieziony do szpitala. Trafił do najbliższego centrum leczenia poparzeń. Jego stanie nie był krytyczny. Prawdopodobnie nic nie zagraża jego życiu.

Do wydarzenia doszło dokładnie w piątek 15 października. Mniej więcej o godzinie 13 po południu. Droga, którą podążał kierowca, znajduje się obok jednej z biedronek w Dąbrowie Górniczej. Zgodnie z doniesieniami policjantów dowiedzieliśmy się, że mężczyzna prowadzący samochód zauważył, że tył zaczął się dymić. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej próbował zgasić ogień wraz ze świadkami zdarzenia. Niestety ogień się rozprzestrzenił i poparzył kierowcę. Ogień zajął jego ubrania i poważnie uszkodził skórę.

Dziennikarka z Dąbrowy Górniczej potrzebuje pilnego wsparcia. Spłonął jej dom

Dziennikarze głosu Wielkopolskiego rozpoczęli zbiórkę finansową dla jednej z dziennikarek. Jednego dnia straciła cały dorobek swojego życia. Dziś ona i jej córka nie mają gdzie mieszkać. Potrzebują pilnego wsparcia finansowego. Poszkodowana prosi o wsparcie każdego, kto ma taką możliwość. Każdy może wziąć udział w zbiórce. Straż pożarna o godzinie mniej więcej 12 9 października otrzymała zgłoszenie o pożarze. Z relacji naocznych świadków dowiedzieliśmy się, że dom płonął od strony dachu. Jednak zajął się płomieniami na tyle poważnie, że ogień wydostawał się już na zewnątrz budynku.

Na szczęście nikomu z domowników nie stała się krzywda. Niestety kobieta utraciła cały dorobek swojego życia dosłownie w kilka godzin. Teraz wraz z córką nie ma gdzie się podziać. Potrzebują wsparcia finansowego. Dziennikarze z redakcji poszkodowanej postanowili utworzyć zbiórkę za pośrednictwem strony zrzutka.pl. Możecie tam znaleźć odnośnik związany z tym nieszczęśliwym wydarzeniem. Zgromadzone pieniądze zostaną wykorzystane do odbudowy spalonego domu oraz wyremontowania całej przestrzeni.