Urzędy nie działały w wigilię

Urzędy nie działały w wigilię

Wigilia Bożego Narodzenia była dniem wolnym dla pracowników Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Jedynie Urząd Stanu Cywilnego pełnił dyżur. 31 grudnia petenci musieli liczyć się z tym, że urząd był otwarty krócej.

W wigilię pracownicy Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej nie pracowali, ponieważ odbierali dzień wolny od pracy za drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Bo w tym roku wypadał w sobotę. Dyżur od godziny 9:00 do 12:00 pełnił tylko Urząd Stanu Cywilnego, jednak tylko w zakresie sporządzania aktów zgonu.

Inne godziny pracy Urzędu Miejskiego 31 grudnia

Każdy kto ma zamiar wybrać się do Urzędu Miejskiego w sylwestra musi zrobić to od godziny 7:30 do 15:30, ponieważ później instytucja będzie zamknięta. 1 stycznia urząd jest zamknięty, dlatego 2 stycznia Urząd Stanu Cywilnego będzie pełnił dyżur od godziny 9:00 do 12:00. Jednak również tylko w zakresie sporządzania aktów zgonu.

Wizyty w urzędzie tylko z zachowaniem zasad sanitarnych

Każdy kto wybiera się do Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej powinien pamiętać, aby zastosować się do obowiązujących zasad. Na wizytę trzeba się najpierw umówić za pomocą maila, telefonu lub kalendarza internetowego. Dane kontaktowe do każdego z wydziałów znajdują się na stronie internetowej urzędu.