Szpital w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza przyszłe mamy na konsultacje i spotkania

Szpital w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza przyszłe mamy na konsultacje i spotkania

W dniach 13-19 maja, wszędzie po Polsce, odbędą się różne wydarzenia organizowane przez Fundację Rodzić po Ludzku. To wszystko jest częścią Tygodnia Godnego Porodu. Szpital w Dąbrowie Górniczej również przygotował szereg spotkań i konsultacji dla przyszłych mam.

Tegoroczne obchody Tygodnia Godnego Porodu przebiegają pod sloganem „Koktajl hormonów – odkryj sekret udanego porodu i połogu”. Plan wydarzeń obejmuje bezpłatne spotkania lokalne dla kobiet w ciąży oraz par oczekujących na dziecko.

Oczywiście, Oddziały Położniczo-Ginekologiczny oraz Noworodkowy dąbrowskiego szpitala nie mogły pozostać na marginesie takiego wydarzenia. W poniedziałek 13 maja, zespoły medyczne tych dwóch oddziałów zapraszają między godziną 16 a 19 na spotkania i konsultacje z lekarzem, położnymi, fizjoterapeutami, jak również ekspertami z zakresu opieki nad matką i dzieckiem.

Przeprowadzane będą one w głównym holu Zagłębiowskiego Centrum Onkologii, od strony ulicy Struga. To doskonała okazja dla przyszłych matek, aby zapoznać się z ofertą porodówki w Dąbrowie Górniczej.