Spotkanie Biznes Chillout: wymiana wiedzy i doświadczeń dla przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej

Spotkanie Biznes Chillout: wymiana wiedzy i doświadczeń dla przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował wydarzenie o nazwie „Biznes Chillout”, które skierowane jest do biznesmenów i bizneswomen z Dąbrowy Górniczej oraz całego okolicznego regionu. Jest to również idealna propozycja dla tych, którzy planują rozpocząć własną działalność gospodarczą. To spotkanie daje możliwość zdobycia cennych informacji oraz poznania historii osób, które odniosły sukces w świecie biznesu.

Nadchodząca edycja tego wydarzenia odbędzie się w kawiarni BOHOmaz. Głównym gościem będzie Marta Biegańska, właścicielka firmy specjalizującej się w obszarze BHP. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00. Udział jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Marta Biegańska to ekspertka ds. BHP i Prawa Pracy oraz właścicielka marki BHP Marta Biegańska. Jest ona członkinią Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Biegańska zdobywała doświadczenie profesjonalne w placówkach oświatowych i farmaceutycznych. Jej misją jest zapewnienie małym i średnim przedsiębiorcom kompleksowego wsparcia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dialog z Martą Biegańską przeprowadzi Michał Kucharski, prezes zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy i sam przedsiębiorca.

Wydarzenie Biznes Chillout jest częściowo finansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.