Początek Letniego Kina Dzieci w Kinie Kadr zaplanowany na 24 czerwca 2024

Początek Letniego Kina Dzieci w Kinie Kadr zaplanowany na 24 czerwca 2024

W Kinie Kadr zbliża się niezwykłe wydarzenie filmowe – Letnie Kino Dzieci, które ma rozpocząć swój bieg od 24 czerwca. To propozycja kierowana do najmłodszych miłośników wielkiego ekranu, oferująca codzienne seanse pełne przygód i emocji, z wyjątkiem czwartków.

Letnie Kino Dzieci to specjalna propozycja dla dzieci, aby mogły spędzić letnie dni, oglądając filmy z ulubionymi postaciami. W tym roku, jak zawsze, przygotowaliśmy dla naszych małych widzów atrakcyjny repertuar, który gwarantuje wiele radości i zabawy.

Nasza oferta na start, od 24 do 30 czerwca (z wyjątkiem czwartku), obejmuje dwa filmy. O godzinie 11:00 zapraszamy na „Strażniczkę smoków”, hiszpańsko-chińską animowaną przygodę. O godzinie 15:00 natomiast widzowie będą mogli obejrzeć „Istoty fantastyczne”, amerykańską komedię fantasy.

W następnym tygodniu kinowym, od 1 do 7 lipca (oprócz czwartku), „Istoty fantastyczne” powrócą na ekran o godzinie 11:00. Popołudniowe seanse, o godzinie 15:00, będą natomiast poświęcone nowej animowanej komedii „Garfield”, również z USA.

Od 8 do 14 lipca (z wyjątkiem czwartku), „Garfield” nadal będzie naszym gościem o godzinie 11:00. Tymczasem o godzinie 15:00 zapraszamy na australijską animację akcji „Ucieczka ze zwierzowersum”, która z pewnością przyciągnie uwagę młodszej publiczności.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Cena biletu to jedynie 15 zł. Letnie Kino Dzieci to doskonała okazja, by spędzić wakacje w pełnej magii atmosferze kina Kadr, pełnej śmiechu i niezapomnianych przygód. Serdecznie zapraszamy!