Nadchodzi weekend pełen wydarzeń w Fabryce Pełnej Życia

Nadchodzi weekend pełen wydarzeń w Fabryce Pełnej Życia

Podczas zbliżającego się weekendu, w dniach 18-20 sierpnia, tętniąca życiem Fabryka w Dąbrowie Górniczej ma zaszczyt zaprosić wszystkich na finał sezonu na Muzycznej Scenie, wystawę sztuki oraz rodzinny wypad rowerowy. Ponadto, przygotowana została dla Was rozmaita propozycja kulinarna w naszej Strefie Smaku.

We wszystkie piątki wakacji, Fabryka Pełnej Wydarzeń umilała wieczory odgłosami elektronicznej muzyki, serwowanej przez najlepszych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. 18 sierpnia – tego piątku – nadal czeka na Was świetna atmosfera, a za konsoletą stanie DJ Bartes.

W niedzielę, 20 sierpnia, jak zawsze o godzinie 10:00, zapraszamy na relaksujące zajęcia jogi. Również tego dnia, dla miłośników jazdy na rowerze, Fabryka Pełnej Życia organizuje pierwszą z trzech zaplanowanych rowerowych ekspedycji pod hasłem „Rowerem wokół Fabryki”. Rodzinny Rajd Rowerowy rozpoczyna się o godzinie 10:30 i prowadzi przez Dąbrowę, Korzeniec, Gołonóg, Reden i Mydlice. Przygotujcie się na pokonanie dystansu około 27 km.

Wszyscy zapaleni miłośnicy kultury są serdecznie zaproszeni do Warsztatu Fabryki Pełnej Życia. W niedzielę pomiędzy godziną 12:00 a 20:00 można tam podziwiać dzieła Agnieszki Koncewicz-Sambor i Radosława Włodarskiego na wystawie „Kalejdoskop”.

Zapewniamy, że udział we wszystkich wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny.