Finał konkursu biznesowego „Twój model biznesowy” w Pałacu Kultury Zagłębia

Finał konkursu biznesowego „Twój model biznesowy” w Pałacu Kultury Zagłębia

Podczas ceremonii, która odbędzie się 29 listopada w Pałacu Kultury Zagłębia, pięciu finalistów konkursu „Twój model biznesowy” zaprezentuje swoje innowacyjne projekty biznesowe przed publicznością i specjalistycznym jury. Tegoroczna edycja konkursu przyciągnęła dziesięć wniosków, z których jury wybrało pięć najbardziej obiecujących do udziału w decydującym etapie.

W finale zobaczymy następujące projekty: „Active Point” – centrum rozwoju dla mam, autorstwa Aleksandry Dzidy i Agaty Bilińskiej; „niebyle.store” – kolekcję ubrań upcyclingowych VINTAGE SHOP Anny Dziechciarz; kurs online z ebookiem dla mikroprzedsiębiorców „BHP w małej firmie- strategia 3xU kompleksowe przygotowanie do kontroli PIP” Marty Biegańskiej; prototypowanie 3D – „PB CAD” Pawła Barwińskiego oraz ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Dominik Rajczak Strength & Performance” Dominika Rajczaka.

Ciekawostką jest fakt, że wartość nagród w konkursie wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych, z czego część stanowią nagrody rzeczowe. Oprócz laureatów wybranych przez jury, swój ulubiony projekt będzie mogła wyłonić także publiczność. Zwycięzcy będą zobligowani do wdrożenia swojego modelu biznesowego i prowadzenia działalności przez co najmniej rok od momentu zakończenia konkursu. Za organizację konkursu „Twój model biznesowy” odpowiada miasto Dąbrowa Górnicza.

Konkurs jest skierowany do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub firm funkcjonujących jako spółka na terenie Dąbrowy Górniczej. Jego celem jest promowanie oryginalnych, nowatorskich i merytorycznie oraz finansowo spójnych przedsięwzięć biznesowych, które mają szansę na realizację w tym mieście. Warunkiem uczestnictwa jest maksymalnie pięcioletni staż na rynku.