Dąbrowa Górnicza obchodzi swoje miejskie święto 2023: Park Hallera tętni życiem i muzyką

Dąbrowa Górnicza obchodzi swoje miejskie święto 2023: Park Hallera tętni życiem i muzyką

Centrum kulturalne Dąbrowy Górniczej, Park Hallera, jest w trakcie przygotowań do wielodniowej imprezy o nazwie Dni Naszego Miasta. Po czterech latach przerwy, to ekscytujące wydarzenie powraca, przynosząc ze sobą wszechstronne atrakcje muzyczne, społeczne i kulturalne. Od 31 maja do 2 czerwca park zapełni się mieszkańcami miasta, którzy będą celebrować swoją lokalną tożsamość w rytmach różnych gatunków muzycznych.

Festyn rozpocznie się 31 maja z wyjątkowym występem O.S.T.R., jednego z najbardziej uznanych polskich raperów, który na scenie muzycznej obecny jest już od ponad dwudziestu lat. Tego samego dnia na scenie pojawi się również Paktofonika, legenda polskiej sceny hip-hopowej, którą wsparcie na żywo zapewni grupa muzyków pod batutą Tymoteusza Biesa.

Następny dzień, 1 czerwca, to czas dla fanów muzyki rockowej. Humorystyczny zespół heavy metalowy Nocny Kochanek oraz energetyczne Strachy na Lachy zagoszczą na scenie, gwarantując niezapomniany wieczór pełen emocji i dynamicznej muzyki.

Zakończenie trzydniowego święta zaplanowano na 2 czerwca, kiedy to odbędzie się festyn rodzinny, z mnóstwem zabaw dla dzieci. W programie przewidziano różnego rodzaju atrakcje, warsztaty i animacje, które na długo zapadną w pamięć najmłodszych mieszkańców miasta.

Organizacją Dni Naszego Miasta zajmują się Pałac Kultury Zagłębia oraz Urząd Miejski, gwarantując tym samym, że przygotowanie do tego wydarzenia zostanie przeprowadzone z dbałością o każdy szczegół. To wyjątkowa okazja, aby świętować razem i docenić to, co najlepsze w naszym mieście.