Czym zajmie się kolejny z nowych inwestorów w Dąbrowie Górniczej?

Czym zajmie się kolejny z nowych inwestorów w Dąbrowie Górniczej?

W Dąbrowie Górniczej mamy do czynienia z zupełnie nową strefą gospodarczą, która zostanie przejęta przez świeżego inwestora mającego na celu rozkręcić dobrze prosperujący biznes w tej części Polski. Z ostatnich informacji dowiadujemy się również o tym, że Dąbrowa Górnicza nie jest jedynym celem wśród inwestorów. Coraz więcej planów inwestycyjnych pojawia się także w okolicach Legionowa https://elegionowo.pl/nowe-inwestycje-w-legionowie/. Jeżeli chodzi jednak o Dąbrowę, ma tam wkrótce powstać działalność firmy Alnet. Kupili tam działkę inwestycyjną, aby zająć się produkcją okuć i klamek do okien.

Kupili w tym celu niecały hektar ziemi, który nabyli od miasta Dąbrowy Górniczej za 1,4 miliona złotych. Zdaniem przedsiębiorców miejsca takie jak działki inwestycyjne są wspaniałymi lokalizacjami umożliwiającymi rozwój planów biznesowych. Pozwalają na swobodne upiększanie działalności. Co więcej, teren, który ostatnio nabyli, jest doskonale skomunikowany z sąsiadującymi drogami głównymi w mieście. Dzięki temu transport z firmy, jak i do firmy będzie ułatwiony.

Inwestor zajmuje się rozwojem działalności produkcyjnej, która skupia się na tworzeniu klamek do okien i kilku innych gadżetów

Aktualnie najważniejszym filarem ich biznesu jest produkowanie klamek do okien, jednak zwracają uwagę na to, że wraz z kolejnymi inwestycjami mogą dokonać drobnej ekspansji biznesowej i rozszerzyć swoją działalność produkcyjną o kilka innych gadżetów do drzwi i okien. Ich model biznesowy polega na stopniowym rozwoju. Aktualnie inwestorzy, którzy wykupili działkę w Dąbrowie Górniczej, rozglądają się za kompetentnymi wydawcami, którzy pozwolą im rozszerzyć produkcję wraz z dystrybucją na kilka innych przedmiotów.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, mają zamiar produkować kilka innych gadżetów już w nowym roku. Ich umiejętności pozwalają na wykonywanie różnorodnych przedmiotów stalowych i drobnych instalacji technologicznych. Na tym zamierzają skupić się podczas rozszerzania dystrybucji na dzisiejszym rynku. Zwracają również uwagę na to, że ich produkcje bardzo często trafiają w ilości hurtowej do deweloperów, a nie do odbiorców indywidualnych, dlatego też mogą liczyć na dobrze prosperujący rozwój biznesu.