Aktywny listopad w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Aktywny listopad w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Listopadowy harmonogram Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (DIP) jest napełniony do granic możliwości. Obok regularnie odbywających się porad i konsultacji dla osób prowadzących własne przedsięwzięcia, przewidziano również atrakcyjne propozycje dla młodzieży, liczne szkolenia oraz spotkanie branżowe.

W listopadzie DIP przygotował wiele bezpłatnych sesji doradczych z zakresu marketingu, biznesu, księgowości czy prawa, a także porad dotyczących pozyskiwania środków na start działalności, copywritingu czy BHP. Oferta jest ograniczona pod względem liczby dostępnych miejsc.

Listopad to również czas szkolenia dla młodzieży biorącej udział w konkursie „Twój pomysł, Twoja innowacja”. W dniu 16 listopada planowane jest spotkanie z cyklu Biznes Mixer, podczas którego uczestnicy będą mogli zgłębić tematykę sztucznej inteligencji oraz jej wykorzystania w biznesie. Na 28 listopad zaplanowano z kolei spotkanie z serii Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych, skierowane szczególnie do przedstawicielek branży marketingu i reklamy.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, zlokalizowany przy ulicy 3 Maja 22 w Dąbrowie Górniczej, oferuje pełne wsparcie dla osób, które planują rozpocząć swoją przygodę z biznesem, ale także dla tych, którzy już prowadzą własną firmę. W siedzibie DIP można skorzystać z wielu konsultacji i porad. Uczestnicy mają również do dyspozycji przestrzeń coworkingową – miejsca do pracy. Cykliczne spotkania to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP dostarcza aktualne informacje dedykowane dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Instytucja działa od 2019 roku dzięki inicjatywie i wsparciu miasta. Jest ona również współorganizatorem programów i konkursów takich jak „Twój model biznesowy” oraz „Lokal na start”.